EUR
English
Facebook
Instagram
Pinterest
Youtube
Über uns
atraskite ir būkite atrasti

Idėja

Įdėja kurti šias apyrankės gimė iš vaikystės prisiminimų. Juk anuomet ne vienas iš mūsų nešiojo draugystės apyrankes, ar ne? Ir iš tiesų jos reiškė tiek daug, nors buvo nupintos iš paprasčiausių siūlų. Norėdami susigrąžinti tyrą vaikiškos meilės jausmą, sukūrėme Jacob Colinn apyrankę, kuri sieja draugus, šeimą ir mylimuosius. Būtent šiuo kūrybinių idėjų rezultatu - meilės simboliu – norime su Tavimi pasidalinti.

Meilė gyvūnams

Kaip jau turbūt esi girdėjęs, Jacob Colinn apyrankė yra personalizuojama, t.y. kiekvienas ją kuriasi pats. Apyrankės kūryba prasideda nuo pasirenkamos odinių dirželių spalvos. Beje, turėk omenyje, kad gamyboje naudojame EKO odą. Klausi, kas gi yra ta eko oda? Leisk paaiškinti, ji savo ilgaamžiškumu prilygsta tikrajai, tačiau, ją gaminant, gyvūnai nėra skriaudžiami. Kai pasirinksi dirželių spalvą, pradėk galvoti, apie apyrankės dizainą: kryžiuotais ar lygiagrečiai einančiais dirželiais - štai čia klausimas, bet vėlgi, jį paliekame spręsti Tau pačiam.

Išskirtinės detalės

Priėjome prie dar vieno labai svarbaus aspekto – žiedelio ir užsegimo spalvos. Visi žiedeliai ir užsegimai yra liejami iš nerūdijančio plieno, o vėliau apdirbami rankomis žmonių, kurie yra savo srities profesionalai. Daugumai, pamačius mūsų specialius užsegimus “kabliukus”, kyla klausimas - kaipgi apyrankės neatsisega? Neapsigauk, šie užsegimai paprastai neatsisega. Kabliukas yra išlenktas specialia forma taip, kad tvirtai laikytųsi už kilpos. Tokią apyrankę ne tik užsidėti, bet ir nusiimti pačiam nėra lengva - prireiks papildomos poros rankų... Beje, žiedelio ir užsegimo spalvą gali taip pat rinktis. Viskas priklauso nuo to, ką mėgsti Tu!

Prabangi dovana

Norintiems savo asmeninį aksesuarą padaryti dar labiau prabangų, siūlome tikro 925 sidabro žiedelio ir užsegimo kompektą. Sidabras yra ilgai ir kruopščiai liejamas bei apdirbamas, vėliau poliruojamas, norint išgauti blizgumą. Vieną tokį žiedelio ir užsegimo komplektą sudaro net 19 gramų aukščiausios prabos sidabro. Taip pat, užsisakius sidabrinę apyrankę, ją atsiųsime specialioje Jacob Colinn dėžutėje: melsvoje, blizgioje, dvelkiančioje tikra prabanga. Įteikus tokią dovaną, sušildysi net ledinę širdį. Che che.

Meilės žinutė

Taigi visą tai išsirinkus, lieka svarbiausia – išgraviruoti savo meilės pranešimą. Gal tai koks nors ypatingas žodis,  galbūt koks nors slaptas kodas, kurį galit iššifruoti tik judu, o gal paprasčiausias “myliu”... Graviruokis tai, ką nori pasakyti iš visos širdies! O savo žinutę patobulink pasirinktu šriftu ir nepamiršk, jog pas mus graviruojami ne tik žodžiai, bet ir įvairūs simboliai. Ech, o jei tai labai slapta žinutė, kurios nenori, kad matytų aplinkiniai? Ne bėda – juk apyrankę kuriesi Tu, todėl tik Tu ir sprendi, kurioje: išorinėje ar vidinėje žiedelio pusėje, o gal ir abejose, bus graviravimas.

Specialus įpakavimas

Na, ir viskas, jei apyrankė jau sukurta, belieka viena - užtikrinti jai patogią kelionę iki Tavo rankų. Tuo rūpinamės mes! Jacob Colinn apyrankė visuomet ateina specialioje jai pritaikytoje dėžutėje, kuri kelionės metu ją apsaugo nuo įbrėžimų ir sužalojimų, o joje slypintis turtas laukia, kada galės pasiekti savo tikslą - sujungti mylinčias širdis.

Mein Warenkorb -
Ihr Warenkorb ist leer
Ich habe einen Gutscheinscode
Als Geschenk verpacken 5,19 €
Betrag: ...
Zahlen